Karrier

Erősáramú villanyszerelő, hálózati szerelő

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői (vagy hasonló) végzettség
  • Minimum 1-2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Alapszintű Windows és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
  • Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

KIF FAM szerelői vizsga

Gépkezelői vizsga (emelőkosaras kocsi)

C kategóriás jogosítvány

Feladatok:

Mérőhelyi és hálózati munkák (mérőcsere, telepítés)

Hálózatépítés, csatlakozó kiépítés

Kisfeszültségű hálózatok karbantartása, szerelése

Közvilágítás szerelés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Tanfolyamok, továbbképzés
  • Dinamikus, változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, csapat
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, technológiák

Jelentkezni lehet elérhetőségeink bármelyikén: http://www.dobosltd.hu/elerhetoseg/